Pracovní příležitosti

Hledáme vrchní sestru do Domova pro seniory

Budete mít na starost asi dvacetičlenný tým zdravotních sester a pečovatelek. Rádi bychom našli vrchní, která bude lidská a profesionální zároveň, zběhlá ve vedení zdravotní dokumentace klientů, která se nezalekne ani vykazování pro pojišťovny. Uvítáme, když budete schopná pracovat samostatně, ale také vyjdete s ženským kolektivem. Nebojíte se prosadit změny k lepšímu. Čekáme, že budete zdatná po odborné zdravotní stránce, protože už máte nějakou tu praxi v lůžkovém zařízení za sebou.

Můžete u nás čekat:
Plný úvazek v ranních 8 hod. směnách, práce v příjemném kolektivu, 10. platovou třídu, pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny. 

My zase budeme čekat od vás:
Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra, odpovědnost, komunikativní dovednosti, spolehlivost a smysl pro týmovou práci, uživatelskou znalost práce na PC (MS office, internet), výhodou znalost programu PowerCare, min. 5 let praxe v oboru.

Nástup:
Dle vzájemné domluvy, třeba už od ledna. 

Životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a motivační dopis posílejte prosím na adresu admin@socsluzbyzdar.cz do 18. 12. 2018. Vaše další otázky Vám zodpovíme na tel. čísle 733 611 477. Předpokládaný termín výběrového řízení je 19. 12. 2018.

 

V případě Vašeho zájmu o zaměstnání v naší příspěvkové organizaci Sociální služby města Žďár nad Sázavou, můžete poslat životopis a doklady o dosaženém vzdělání dvěma způsoby:

na adresu:

Sociální služby města Žďár nad Sázavou
Okružní 67
591 01 Žďár nad Sázavou

kontakt: 566 621 533

nebo

v elektronické podobě

na e-mailovou adresu: admin@socsluzbyzdar.cz

 

Přílohou životopisu musí být souhlas se zpracováním osobních údajů, jinak nemůže být Vaše žádost zpracována:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováváním osobních údajů správcem Sociální služby města Žďár nad Sázavou, se sídlem Okružní 763/67, 591 01 Žďár nad Sázavou pro účely výběrového řízení.

Tento souhlas uděluji na dobu maximálně jednoho roku ode dne jeho udělení.

Datum: …………………….               Jméno a příjmení: .....................................................................         Podpis: …………………………….

 

 

 

 

 

Podpořili nás

Nadace Táťány Kuchařové - Krása pomoci poskytla v roce 2010 příspěvek z fondu seniorů ve výši Kč 46.200,- na projekt: Značení prádla obyvatel Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem  www.krasapomoci.cz
 
Pro činnost denního centra pro děti byla organizaci poskytnuta podpora na realizaci akce Rozvoj aktivit romských programů v rámci grantového schématu: Podpora sociální integrace v kraji Vysočina 2004-2006. http://www.strukturalni-fondy.cz